read what he said luxury replica watches.see post replicarolexwatches.find out here now https://www.fondreplica.com/.Website fakerolex-watches.net.anonymous replicas relojes.factory direct https://www.buy-swisswatches.com.com/.40% off replica watches.fashion www.watchusstore.com.Up To 50% Off best replica watch site 2022.other imitation watches.have a peek at this site https://www.softwarewatches.com.find out here 1:1 replica watches.Under $49 https://www.pharmacywatches.com.see this page https://www.apatekphilippe.com/.find more https://www.itomegawatches.com/.here franck muller replicas.Going Here replica hubolt.official site replica watches.visit this site stockstagheuer.com.

O nás | BB Pharma

O společnosti

 

Společnost BB Pharma, a.s. byla založena v srpnu 2006 za účelem odkupu části výrobního portfolia od společnosti Biotika, a.s. ve Slovenské L’upči. V následujících letech došlo k odkupu kompletního výrobního programu hotových lékových forem jak pro teritorium České tak Slovenské republiky. Dnes má BB Pharma ve svém majetku humánní a veterinární přípravky, zejména injekční, jejichž výrobu a prodej zabezpečuje prostřednictvím svých dceřiných společností a smluvních výrobců. Samozřejmostí je vlastní rozvoz léčivých produktů, dopravní prostředky jsou vybaveny dle požadavků SUKL a GDP.

Společnost v současné době kromě rozvoje vlastního portfolia spolupracuje s dalšími společnostmi na vývoji jejich produktů, včetně zavádění na trh jak v České republice, tak i v zahraničí a v neposlední řadě se začíná aktivně spolupodílet na vývoji nových přípravků pro farmaceutické použití.

Dceřiné společnosti

 • AtB Pharma, s. r. o.
  Výrobní závod Slovenská Ľupča

 • BB Pharma, s. r. o.
  Distribuční společnost na Slovensku.

 • Farmácia Martin, a. s.​​​​
  Výrobní závod Martin

 • BIOTIKA BOHEMIA, spol. s r. o.
  Distribuční společnost v České republice.

Smluvní výrobci

Spolupracující společnosti

Sídlo společnosti

Durychova 101/66
Praha 4 Lhotka
142 00